Mládež děkanátu Nový Jičín

foto pro FB

Vítejte na webu děkanátní mládeže!

BISCUP 2019

Autor článku: Kuba
Vloženo dne 20.2.2019 v 12:07 hodin

Diecézní setkání mládeže s otcem biskupem, tzv. BISCUP, se letos koná ve dnech 5.4. - 7.4. 2019 ve Frýdku. Setkání je určeno pro mladé od 14 let. Více informací o programu a přihlašování na webu diecezko.doo.cz


Děkanátní ples 2019

Autor článku: Kuba
Vloženo dne 14.1.2019 v 17:34 hodin

Srdečně Vás zveme 8. 2. 2019 do KD Příbor!
Vstupenky jsou již v prodeji ZDE

p

Adventní noční bdění v Kopřivnici

Autor článku: oJak
Vloženo dne 5.12.2018 v 17:26 hodin

Advent je časem duchovních obnov a nočních bdění. Mladí z celé diecéze jsou zváni na adventní setkání do našeho děkanátu. Program začíná už od 15:00 hod. v Katolickém domě v Kopřivnici.

Děkanátní setkání dětí 2018

Autor článku: Kuba
Vloženo dne 4.11.2018 v 7:38 hodin

Po roce a půl našlo oblíbené setkání dětí místo v kalendáři. Téměř 70 dětí se sešlo 20. a 21. října na ZŠ sv. Zdislavy v Kopřivnici. Setkáním je provázelo starozákonní téma Josefa a jeho bratří s citátem "Kéž ti je Bůh milostiv, můj synu." Naši animátoři připravili pro děti dvě velké hry, odpolední kluby a vyrábění, tématickou přednášku pro starší a kreslení Josefova příběhu pro mladší děti. Večer byl ve znamení překvapení, kdy děti mohly úměrně svému věku překonat svůj strach a projít stezkou odvahy. Setkání bylo v neděli zakončeno mší svatou s farností Kopřivnice. Děkujeme všem účastníkům i animátorům a brzy na viděnou!
Menší fotoreport ze setkání ZDE.

Oslavy 25.let Mládeže děkanátu NJ - Dojmy

Autor článku: Kuba
Vloženo dne 8.6.2018 v 7:24 hodin

Pro zázraky nemusíte chodit daleko. Stačilo přijít na oslavu výročí 25. Mládeže děkanátu Nový Jičín. Sešli jsme se v sobotu 2. 6. v bazilice Navštívení Panny Marie ve Frýdku.
Program začal v 16 hodin modlitbou růžence rodin děkanátu. Následovala adorace vedená kaplanem pro mládež o. Jakubem Vavrečkou, při níž jsme děkovali nejen za kněze pocházející z našeho děkanátu, ale také za mládežnická setkání, zdárnou opravu křížové cesty Via Crusis či děkanátní plesy. V 18 hodin jsme slavili mši svatou spolu s otci biskupy Františkem a Martinem, kněžími novojičínského děkanátu a doslova plným kostelem poutníků.
Ačkoli se během dne obloha zatahovala mraky s přívaly deště, během programu, jenž následoval po mši svaté v areálu kolem baziliky, spadlo jen pár kapek. Zde se lidé mohli setkat a popovídat si s přáteli u grilovaných klobásek či koláčů, podívat se na stovku fotek s vtipnými popisky či něco se dozvědět a pobavit se během talkshow se zajímavými a pro děkanátní mládež významnými hosty. Pro děti byly nachystány soutěže a skákací hrad, který se jim moc líbil. Po skončení oficiálního programu nám hrála skvělá kapela Čenislav Horda. Lidé se rozjížděli domů spokojení a s novými zážitky. Prostě promodlený zázrak. Děkujeme. :-)

Fotografie od Kuby ZDE. Fotografie od Dominika ZDE.

Záznamů: 11-15 z celkem 191   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

© 2010 - 2020 Mládež děkanátu Nový Jičín | Dotazy | O webu | webdesign4u.cz | tvorime-weby.cz | prohlidky-virtualni.cz | davidjakub.cz | Kontakty |