Mládež děkanátu Nový Jičín

foto pro FB

Vítejte na webu děkanátní mládeže!

Oslavy 25.let Mládeže děkanátu NJ

Autor článku: Kuba
Vloženo dne 26.4.2018 v 7:16 hodin

Noční křížová cesta 29. 3. 2018

Autor článku: Kuba
Vloženo dne 21.3.2018 v 13:47 hodin

Zveme Vás na tradiční noční křížovou cestu, kterou půjdeme v trase obnovené Via crucis z noci ze Zeleného čtvrtku na Velký pátek. Více informací na plakátku.

Biscup v Hlučíně: Neboj se Maria, neboť jsi nalezla milost u Boha

Autor článku: Mářa
Vloženo dne 20.3.2018 v 19:42 hodin

Velmi mě mrzí, že jsem na letošní Biscup dorazil až v sobotu v poledne, ale okolnosti nedovolily jinak… Ale i tak jsem se snažil ty necelé dva dny prožít co nejlépe to šlo. Jakmile jsem ale dorazilv sobotu na školu, říkal jsem si, že jestli po tomhle víkendu nelehnu, tak to bude zázrak (samozřejmě jsem lehnul…). Následovala mše svatá v kostele sv. Mikuláše v Ludgeřovicích. Tam jsme byli občerstveni teplým čajem a buchtami. Jistě si říkáte, že v kostele by se jíst nemělo, ale my jsmek tomu dostali speciální povolení :D. Mše byla suprová, ale po ní byl ještě suprovější oběd. Odpoledne pak byly suprové workshopy, které jsem si vážně užil. Večer jsme se pak přesunuli do haly, kde byl večerní program a následně i adorace. Doufám, že adorace obohatila všechny alespoň tak, jako obohatila mě. V neděli nás čekala už jenom ranní modlitba a pak mše na hlučínském náměstí. Ta mše teda stála za to… Už na začátku jsem byl zmrzlý jako zelenina v mražáku. Naštěstí mše uběhla celkem rychle. Pak jsme se už jenom vyfotili a hurá do teplého auta a domů. I když byla zima jak na Sibiři, takjsem si ten víkend užil a jsem rád, že jsem do Hlučína jel.

F.P.

Lamačské chvály v Lubině 2018

Autor článku: Kuba
Vloženo dne 19.3.2018 v 21:10 hodin

Bylo pozdní nedělní odpoledne. Jako kdyby nestačil jinak nabitý víkend, už jsem jela na Lamačské chvály. Ve víru jiných starostí jsem ani moc nepřemýšlela nad významem této mládežnické akce, těchto chval. Avšak to, co následovalo, mi vyrazilo dech. Na dvě stovky lidí dorazily do lubinského katolického domu, kam dorazila slovenská chválová skupina Lamači. Bylo úžasné, jak všichni mohli písněmi chválit Boha. Slyšeli jsme několik svědectví, využít možnost svátosti smíření či přímluvné modlitby. Těšíme se, že se znovu setkáme v červnu v rámci oslavy 25. mládeže v našem děkanátu.

Lamačské chvály v Lubině

Autor článku: oJak
Vloženo dne 15.3.2018 v 8:20 hodin

Máme za co děkovat! Proto jsme do našeho děkanátu ze Slovenska pozvali Lamačské chvály a spolu s nimi oslavíme Boha v Katolickém domě v Lubině v neděli 18. března v 18:00. Během večera zazní kromě písní také svědectví o Bohu. Akce je tedy velmi vhodná i pro hledající všech věkových kategorií!

Lamačské chvál v Lubině

Ochutnávku si můžete užít již teď na youtube.com.

Těšíme se na vás i na vaše kamarády!! Přijďte si společně poslechnout svědectví o tom, jak je Hospodin dobrý.

Záznamů: 6-10 z celkem 178   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

© 2010 - 2019 Mládež děkanátu Nový Jičín | Dotazy | O webu | webdesign4u.cz | tvorime-weby.cz | prohlidky-virtualni.cz | davidjakub.cz | Kontakty |