Mládež děkanátu Nový Jičín

foto pro FB

Vítejte na webu děkanátní mládeže!

Děkanátní ples je za námi

Autor článku: Vojtěch Orlík
Vloženo dne 2.2.2017 v 10:24 hodin

Rok se sešel s rokem a za námi je již tradiční Děkanátní ples.
Letošní ročník provázelo několik změn a inovací, mezi nimiž je nutno zmínit město Příbor, které netradičně hostilo všechny tanečníky a hosty v nově zrekonstruovaném kulturním domě. Zajímavou novinkou se stal fotokoutek, ve kterém měli návštěvníci možnost se zvěčnit se svými přáteli. K poslechu hrála kapela YPSILONKA, která všechny zvedla z židlí na parket. Smile 
Zpestřením programu bylo mimo jiné taneční vystoupení, půlnoční překvapení a bohatá tombola.
V celých prostorách KD panovala příjemná atmosféra doprovázená smíchem a mnoha úsměvy nejen ze strany účastníků, ale také od dobrovolníků a hlavně animátorů našeho děkanátu. 
Doufáme, že se Vám letošní ples líbil a budeme se těšit na Vaši účast i příští rok!!! 
Tým Animátorů NJ

děkanátní ples 2017

Foto děkanátní ples 2017

Děkanátní ples 2017

Autor článku: Kača
Vloženo dne 7.1.2017 v 8:36 hodin

Máš v pátek 27. 1. 2017 volno a nevíš co podniknout? Vezmi své kamaráty a přijďte na Děkanátní ples Mládeže Nový Jičín. Pojďte si zatančit, pobavit se a k tomu se i dobře najíst. :) 

Začínáme od 19 hodin v Kulturním domě v Příboře :) 

Můžete se těšit na kvalitní kapelu Ypsilon, bohatou tombolu, mnoho zábavy a na skvělé jídlo a pití. 

Neváhej a přijeď! Pojďme společně vytvořit skvělou atmosféru a ples na který jen tak nezapomeneš :) 

Těšíme se na tebe! :)

Plakátekk

Lístky už teď v prodeji na: https://www.tickin.cz/21-ples-mladeze-dekanatu-novy-jicin-2017

Pozvánka na přednášku: Vanaatu, cesta do Pacifiku

Autor článku: Vojtěch Orlík
Vloženo dne 3.1.2017 v 21:37 hodin

Farnost Kopřivnice zve na neděli 15.ledna 2017 v 15.30, bude v Katolickém domě přednáška mladého misionáře Dominika Maxmiliána Ramíka, který léta pobývá na Vanuatu v Pacifiku.

Vstupné dobrovolné.

Výtěžek bude věnován na opravu a výrobu postelí po ničivém cyklonu.

Jaký byl ADOM?

Autor článku: Kuba
Vloženo dne 23.12.2016 v 20:13 hodin

O víkendu, v sobotu před druhou nedělí adventní se mládež děkanátu rozhodla uspořádat Adventní Duchovní Obnovu Mladých v Hůrce. Této akce nazývané taktéž ADOM se mohli zúčastnit chlapci a děvčata starší 15ti let. Kdo se staral o naše dušičky? Přivítali jsme mezi námi o. Káju Hořáka, který působí v Hošťálkové. Tento mladý, který prožil plno nádherných zážitků z SDM v Krakově, ale také úskalí, které mu život přichystal, má na starosti mládež děkanátu Vsetín v Olomoucké arcidiecézi. Na této duchovní obnově jsme se dopoledne zaměřili na modlitbu a jak se modlit. Samozřejmě, že o. Kája přispěl různými radami a svými zkušenotsmi. Čekal nás úžasný oběd, na kterém si všichni pochutnali. Bříška nám naplnila Starojická pizza. Odpoledne jsme se zaměřili na svátost smíření. Vyslechli jsme si návod, jak se připravit na svatou zpověď, jak často k ní chodit a co by jsme měli dělat. Měli jsme možnost jít ke svatosti smíření. Nakonec o. Kája od nás dostal dáreček, aby na nás nezapomněl. V adventu by jsme se měli zaměřit na své duše a připravit se na příchod našeho vykupitele a spasitele Ježíše Krista. Nám všem se ADOM líbil. Jste srdečně zvání na nejbližší akce pořádané mládeží děkanátu Nový jičín a doufám, že se s vámi uvidím.
Fotky z letošního ročníku ZDE.

Markéta Petrášová

Adventní duchovní obnova

Autor článku: oJak
Vloženo dne 3.11.2016 v 10:24 hodin

Nech se zapálit na začátku doby adventní! Přijede mezi nás o. Karel Hořák s ryze adventním tématem modlitba a svátost smíření.

Duchovní obnova se koná 3. prosince od 9:30 do 15:00 hod. v budově bývalé školy v Hůrce. Pokud máš problém s dopravou, neboj se nám napsat.

Přihlašuj se zde.

Záznamů: 11-15 z celkem 166   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

© 2010 - 2017 Mládež děkanátu Nový Jičín | Dotazy | O webu | webdesign4u.cz | tvorime-weby.cz | prohlidky-virtualni.cz | Kontakty |